Vinyasa & YIN Joga

Warsztat dla kobiet

Joga stale ewoluuje. Można ją zmieniać, modyfikować na różne sposoby, podążając za bieżącą potrzebą rozwoju w ruchu. Jest plastyczna i podatna na zmiany. Jak życie. I tak urodził się pomysł na jogowy duet: Vinyasa Joga Flow i Yin Joga. Dla równowagi, balansu i harmonii.

Warsztat będzie składał się z trzech części:

1.    Vinyasa – Joga Flow
2.    Yin Joga
3.    Joga płynności i relaksu – połączenie dwóch powyższych technik w jedne zajęcia

Vinyasa – Joga Flow
to płynne przejścia z jednej asany (pozycji) do kolejnej, zsynchronizowane z oddechem. Dzięki temu połączeniu powstają sekwencje ruchowe, coś na kształt choreografii w tańcu. Dynamiczne, ale jednocześnie łagodne przejścia pomiędzy pozycjami pozwalają pozbyć się napięć, a dzięki temu możemy lepiej wsłuchać się w ciało, jego potrzeby i możliwości.

Yin Joga
czyli bardzo łagodna, relaksująca i wyciszająca praktyka. Praca odbywa się głównie na powięziach i tkance łącznej, w pozycjach siedzących i leżących. Polega na dłuższym, pasywnym pozostawaniu w pozycjach, wykonywanych z bardzo małym wysiłkiem mięśniowym.

Joga płynności i relaksu
to połączenie powyższych technik, czyli dynamiki i relaksu. Regeneracja, rozluźnianie i odprężanie w rytmie relaksującej muzyki.

Dla kogo:
Warsztat skierowany jest do kobiet o każdym poziomie zaawansowania, które potrzebują się zregenerować, zrelaksować, chcą lepiej poznać swoje ciało i jego możliwości.

Termin:
06.04 sobota, 15:00 – 17:15

Koszt:
80 zł

Prowadzi: 
Gosia Chrzanowska

Serdecznie zapraszamy 🙂