Terminy

Nowe 2-miesięczne kursy wprowadzające od września i października 2019

Hatha joga Iyengara

I. PONIEDZIAŁEK 20:00 – 21:15
START: 09.09.2019
KONIEC: 28.10.2019
8 zajęć w kursie
Prowadzenie: Dominika Gryz *
Koszt: 250 zł

Ashtanga joga

II. ŚRODA 20:00 – 21:00
START: 09.10.2019
KONIEC: 27.11.2019
8 zajęć w kursie
Prowadzenie: Gosia Chrzanowska*
Koszt: 250 zł

ZAPISY/informacje:
tel: 502 340 150

Dominika Gryz o sobie:

jestem związana z ruchem od zawsze, jako tancerka i nauczycielka tańca współczesnego, aktorka Teatru Tańca. Interesuje mnie świadoma praca z ciałem, bez bólu i uciążliwości. W mojej pracy wychodzę poza powierzchniowe spojrzenie na ciało. Aktualnie kończę studia na wydziale Teatru Tańca w Bytomiu Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie. Ważne  dla mnie jest połączenie ciała i umysłu. Z Praktyką jogi pierwszą styczność miałam w 2010 roku, na początku to była fizyczna fascynacja, a później przerodziła się w inspirację do życia. Od tamtej pory nieustannie rozwijam swoje umiejętności szkoląc się i pogłębiając swoją wiedzę. Ukończyłam trzyletni kurs nauczycielski pod okiem Konrada Kocota. Na zajęciach skupiam się na  połączeniu dynamicznej stabilności z elastycznym ruchem. Dzięki jodze uzyskuje się dużą swobodę i przestrzeń w ciele, staram się również przekazać to na zajęciach. Poprzez praktykę asan, oddechu i medytacji ciało i umysł uczy się jak być tu i teraz, by cieszyć się życiem w chwili obecnej.
Uważam że joga dogłębnie i wielowymiarowo pozwala odnaleźć się w naszym wnętrzu, co pomaga w rozumieniu siebie. Joga z praktyki na macie, stała się moją ścieżką życiową.

Gosia Chrzanowska:

Od dziecka jest związana ze sportem.Trenowała akrobatykę, szermierkę, woltyżerkę, a od kilku lat zajmuje się wspinaczką skałkową i wysokogórską.
Swoją przygodę z jogą zaczęła w 2016 roku w Astanga Yoga Studio Ewy Jaros w Warszawie, gdzie dwa lata później ukończyła Kurs Nauczycielski RYT 200h Yoga Alliance, zdobywając w ten sposób międzynarodowe uprawnienia do prowadzenia zajęć w stylu Vinyasa, Asthanga Yoga.

Pragnąc dalej się rozwijać zaczęła uczestniczyć w zajęciach z Aerial Jogi, Aerial Dance oraz Yin Jogi. Te formy ruchu stały się dla niej świetnym uzupełnieniem własnej praktyk, oraz możliwością dalszego rozwoju jako nauczyciela. Dlatego też w styczniu 2019 roku ukończyła Kurs instruktorski Aerial Jogi w FITOLOGY Klub Jogi i fitnessu.

Joga daje jej wolność i spokój, pozwala poznać swoje ciało i umysł oraz otwiera serce na drugiego człowieka.

W wolnym czasie zgłębia tajniki origami, maluje, szydełkuje, eksperymentuje z kuchnią wegańską, robi naturalne kosmetyki, jest w ciągłym ruchu.