Majówka z jogą, 30.04 – 06.05

Zapraszam na 6 dni z jogą*, na urokliwej wsi pod Łodzią, w klimatycznym siedlisku Synowcówka.
W planie joga poranna (aktywniejsza) i popołudniowa (relaksacyjno-oddechowa), trochę jogicznej filozofii i dużo czasu wolnego dla siebie.
W jogowej aktywności poruszymy całe ciało. W staniu, skłonie, skręcie, wygięciu, odwróceniu. Zmieniając perspektywę, doświadczając ciała i siebie w inny sposób i w innych przestrzeniach (jak pogoda pozwoli również na świeżym powietrzu ). Wszystko po to, żeby rozruszać się fizycznie, dotykając najgłębszych struktur ciała fizycznego, dotlenić się i przedostać poza obszar myśli, usłyszeć ciszę i stłumioną intuicję, zebrać siły do działania. I w takiej formie wrócić do codzienności.
Z wypracowanym zdrowym dystansem, siłą, regeneracją fizyczno-umysłową.

Będzie również okazja do wspólnego przygotowania posiłków, śniadania lub kolacje (opcja dla chętnych), więc pojawi się przyśpieszony, praktyczny kurs wege gotowania.

Dla chętnych refleksologia stóp lub twarzy.

Cel: aktywny wypoczynek z jogą, dla ciała i umysłu. Sprawniejsze i mocniejsze ciało, przyjemnie rozciągnięte i otwarte, większa świadomość ciała i jego możliwości (na dziś) i ukojony system nerwowy, czyli wewnętrzny spokój.

Dla kogo: Propozycja otwarta dla wszystkich, początkujących i praktykujących.

Miejsce: 
http://synowcowka.prv.pl/
Posiłki wegańsko – wegetariańskie (dużo naturalnych produktów z siedliska Synowcówka i okolicznych gospodarstw)

Termin: 30.04 (pn) – 06.05 (nd)
30.04 Zaczniemy zajęciami jogi ok 11:00
06.05 Zakończymy obiadem ok 13:00

Zapisy: 502 340 150
Koszt: 1410 zł

*Hatha joga wg metody BKS Iyengara, czyli joga fizyczna charakteryzująca się dużą precyzją ruchu, dokładnością, docieraniem do głębi. Sprzyja rozwojowi siły, stabilności i większej mobilności w ciele. Przywraca świadomość ciała i wycisza umysł. Zajęcia prowadzi Małgorzata Kostrzewa, dyplomowany nauczyciel ww. metody.