Relaks z jogą i przyrodą na Podlasiu, Zagroda Kuwasy

Zapraszamy na tydzień dla siebie. Z dala od miasta, z duża dawką ruchu i relaksu, dobrą kuchnią, w bliskim sąsiedztwie przyrody Podlasia. Ugości nas Zagroda Kuwasy, klimatyczny pensjonat położony  na pograniczu Mzazur i Biebrzańskiego Parku Narodowego. Jeśli potrzebujesz chwili wytchnienia i wypoczynku w ciszy, to jest to propozycja dla ciebie.

Termin:

26.08 (Niedziela) – 01.09.2018 (Sobota)
Przyjazd w niedzielę od godziny 15:00. Pierwsze zajęcia  17:00 – 18:30
Wyjazd w sobotę ok 12-13

Miejsce:

Zagroda Kuwasy http://www.zagrodakuwasy.pl/en/
Pensjonat jest miejscem przyjaznym dla zwierząt.

Co zapewniamy :

 • Joga* poranna, aktywna i popołudniowa, regeneracyjna – 4 h zajęć dziennie. Zajęcia jogi będą się odbywały w drewnianej sali przystosowanej do tego typu zajęć
 • Zakwaterowanie – 6 noclegów w pokojach 2,3 i 4 osobowych, z łazienkami i prysznicem, (możliwość zakwaterowania w pokoju 1 osobowym za dopłatą: 50 zł/doba)
 • 3 wegetariańskie posiłki dziennie. W kuchni dużo produktów regionalnych i z własnego gospodarstwa
 • Wspólne spacery, wędrówki, wycieczki rowerowe
 • Wieczorne kino, ognisko
 • Koncert w wykonaniu Ragaboy czyli Tomasza Osieckiego – muzyka, multiinstrumentalisty grającego na sitarze i dilrubie (klasycznych instrumentach indyjskich) J

https://www.youtube.com/watch?v=smYtGcIZjSg

Przykładowy plan dnia:

8:00 śniadanie
10:00 – 12:30 joga poranna
13:00 obiad
Po obiedzie czas wolny, spacery, wycieczki, czas dla siebie
17:00 – 18:30 joga regeneracyjna
19:00 kolacja
Po kolacji kino, ognisko, spacery, rozmowy, czas dla siebie

 Inne atrakcje dostępne w czasie wolnym, dodatkowo płatne:

 • Nauka jazdy konnej
 • Ruska bania
 • Wycieczka autokarem z przewodnikiem na Czerwone Bagno
 • Spływ kajakowy
 • Warsztaty zielarskie
 • Warsztaty motankowe
 • Wypożyczenie roweru
 • Masaże

Dla kogo:

Początkujący i praktykujący

Cena:

1660 zł*
Osoba towarzysząca 1360 zł

*cena przy zakwaterowaniu w pokoju 2,3 lub 4 osobowym. Dopłata do pokoju 1 osobowego – 50 zł/doba

Warunki rezerwacji:

Zaliczka* w wysokości 360 zł, płatna w terminie 7 dni po dokonaniu zgłoszenia w: Joga Ożyj! Szkoła Jogi, ul. Bazyliańska 1, Warszawa lub na konto:
05 1440 1390 0000 0000 1410 1535 z dopiskiem „Joga Sierpień 2018”.

Pozostała część kwoty płatna gotówką na miejscu warsztatu.

*- dopiero wpłata zaliczki rezerwuje miejsce;
– w przypadku rezerwacji miejsca i rezygnacji z wyjazdu po 5 lipca 2018, zaliczka nie podlega zwrotowi;
– w przypadku odwołania warsztatu wszystkie zaliczki zostaną zwrócone.

Pytania i zgłoszenia:

Małgosia Kostrzewa, malgorzata_kostrzewa@op.pl , tel: 502 340 150

Aneta Osiecka, aneta.ska@gmail.com  tel: 609 186 705

*Hatha joga wg metody BKS Iyengara, czyli joga fizyczna charakteryzująca się dużą precyzją ruchu i dokładnością. Sprzyja rozwojowi siły, stabilności i większej mobilności w ciele. Przywraca świadomość ciała i wycisza umysł. Zajęcia, przy grupie min 10 osobowej, prowadzą 2 nauczycielki:

 

Małgosia Kostrzewa, absolwentka AWF w Warszawie, nauczycielka jogi wg metody BKS Iyengara, na co dzień prowadzi Joga Ożyj!, kameralną szkołę jogi w Warszawie. Od dawna interesuje się tematyką zdrowego życia, aktywności ruchowej, odżywiania, pozytywnego myślenia i szeroko pojętego rozwoju osobistego. Bliskie jej pozostają medycyna wschodnia, tybetańska i ajurweda, traktujące człowieka dużo szerzej niż ciało fizyczne. Stąd też joga. W kręgu jej zainteresowań jest człowiek jako istota pełna twórczego potencjału, który czeka na obudzenie. Chęć pomocy innym zaprowadziła ją na drogę refleksologii i do energoterapii. Małgosia jest również dyplomowanym refleksologiem twarzy i stóp oraz bioenergoterapeutką, na co dzień łączy te terapie. Dla chętnych zabiegi na miejscu.

Aneta Osiecka – z wykształcenia prawnik, z zamiłowania i pasji trenerka jogi (metoda BKS Iyengara, joga akademicka) i instruktorka technik relaksacyjnych. Absolwentka 3 letniego kursu nauczycielskiego Polskiego Stowarzyszenia Jogi Iyengara oraz studiów podyplomowych „Relaksacja
i joga” na Wydziale Rehabilitacji AWF w Warszawie. Praktyka jogi to dla niej okazja do rozwijania uważności i obecności w kontakcie z własnym ciałem. Podczas prowadzenia zajęć uważnie wsłuchuje się w potrzeby oraz oczekiwania uczestników i stara się je jak najpełniej uwzględnić. Łączy techniki pracy z ciałem, oddechem i umysłem wywodzące się z tradycji Wschodu jak i czerpie ze współczesnej nauki zachodniej. Dba o to, aby zajęcia był harmonijną całością, która przyniesie Ci jak najlepsze efekty.

Serdecznie Zapraszamy !