Joga dla początkujących – KURS WYJAZDOWY, Smołdzino

Termin:
6 – 13.07.2019

Zawsze jest dobry moment, żeby coś zmienić, zacząć, czegoś spróbować i poprawić swoje samopoczucie fizyczno-psychiczne. Lato to czas urlopów, wakacji jest więcej czasu na refleksje i odpoczynek, również aktywny. Dlatego też pojawia się oferta tygodniowego kursu wprowadzającego do jogi w wersji wyjazdowej.

To propozycja dla osób chcących poznać ruch w jodze, poprawić kondycję kręgosłupa, całego ciała fizycznego i ogólne samopoczucie, również tych wracających do jogowej aktywności po przerwie. Dla wszystkich, którzy mają chęć od dawna, ale wewnętrzny hamulcowy mówi: eee, to nie dla mnie, taka jestem/taki jestem sztywny, nierozciągnięta/y, w moim wieku już za późno itp itd. Otóż nie ma czegoś takiego jak za późno! dopóki JESTEŚMY, jest też czas na próby, naprawianie, usprawnianie, naukę nowego bez względu na wiek i inne okoliczności. Masz chęć, próbuj! nie czekaj, nie zwlekaj, żyj i doświadczaj całym sobą.

W programie:
• Zajęcia jogi fizycznej (przed południem i po południu)
• Spacery/wycieczki piesze i rowerowe po Słowińskim Parku Narodowym
• Plażowanie
• Warsztat ceramiczny w Glinianej Zagrodzie (opcjonalnie)

Miejsce:
Smołdzino to wioska leżąca między Łebą a Rowami, w otulinie Słowińskiego Parku Narodowego. Dookoła lasy, ruchome wydmy, dwa jeziora, rzeki, morze, pagórki. Dużo natury i przyrody, do której można dotrzeć pieszo lub na rowerze (wypożyczalnia na miejscu). Oprócz zajęć na sali poćwiczymy na zewnątrz – na trawiastej polance i na plaży.

Główne atrakcje w okolicy:
• ścieżki turystyczne w Słowińskim Parku Narodowym
• Jezioro Gardno i Łebsko
• Skansen wsi słowińskiej w Klukach
• Ruchome wydmy
• Góra Rowokół
• Latarnia morska w Czołpinie

Miejsce daje dużo możliwości na spędzenie wolnego, letnio-wakacyjnego czasu. Jest alternatywą dla zatłoczonych latem polskich plaż. Można zabrać rodzinę, znajomych, bliskich, również tych niepraktykujących jogi, a chcących wypocząć w spokojnym, ładnym krajobrazowo miejscu.

Zakwaterowanie i posiłki:
Gościniec u Bernackich
http://www.ubernackich.pl/
Pokoje 2 i 3 osobowe (jest możliwość zakwaterowania w pojedynkę za dopłatą 150 zł)
Posiłki: wegetariańsko/wegańskie – 3 posiłki przygotowane głównie z produktów lokalnych i z przydomowego ogrodu. Kuchnia roślinna sprawia, że wyjazd ma też charakter detoksu.

Dojazd:
autem
lub
komunikacją:
pociągiem do Gdyni, dalej z Gdyni do Słupska, ze Słupska PKS do Smołdzina.
Zaczynamy zajęciami jogi o 16:00 w dniu przyjazdu (sobota 6.07)
Kończymy obiadem o 13:00 w dniu wyjazdu (sobota 13.07)

Koszt:
• zajęcia jogi (dwa razy dziennie, łącznie 28h jogi)
• noclegi
• pełne wyżywienie (3 posiłki)

A. do 31.05 maja cena promocyjna 1590 zł
B. po 31.05 cena regularna 1690 zł

1090 zł osoba towarzysząca
890 zł dziecko (do 10 roku życia)

Dla zainteresowanych warsztatem ceramicznym w glinianej zagrodzie dopłata 100 zł

Jaka joga?:
Iyengara, czyli metoda charakteryzująca się dużą dokładnością, pomagająca poznać technikę w asanach, w której pozycje są wykonywane wolno, z uwagą nakierowaną na takie ustawienie ciała, które jest bezpieczne i korzystne dla kręgosłupa. Używa się w niej pomocy – m.in. klocków, pasków, kocy, lin, które pozwalają wykonywać asany wszystkim, bez względu na wiek i formę fizyczną.

Zajęcia prowadzi:
Małgosia Kostrzewa, dyplomowana nauczycielka jogi Iyengara, absolwentka AWF w Warszawie, która na co dzień prowadzi kameralną szkołę jogi w Warszawie, a w niej zajęcia dla dorosłych, młodzieży, seniorów i dzieci. Od dawna interesuje się tematyką zdrowego życia, aktywności, odżywiania, pozytywnego myślenia i szeroko pojętego rozwoju. W kręgu jej zainteresowań jest człowiek jako istota pełna twórczego potencjału, który czeka na obudzenie.

Rezerwacja miejsca: yogaozyj@gmail.com
Miejsce rezerwuje wpłata zadatku w wysokości 390 zł w:
Joga Ożyj! Szkoła Jogi, ul. Bazyliańska 1, Warszawa
lub
na konto szkoły:
61 1050 1025 1000 0091 3978 1505.
W tytule proszę wpisać: „JOGA LIPIEC 2019”
Serdecznie zapraszam!