Jesteś MOCniejsza/y niż myślisz

Mocą wewnętrznej równowagi.

Ruch pomaga tę moc poczuć. Jest narzędziem do budowania siebie.

Ma on taką właściwość, która pozwala inaczej spojrzeć na tematy, które mamy do przemyślenia. Czasem po zajęciach łatwiej podjąć decyzję w jakiejś sprawie, podpowiedź przychodzi wraz z powrotem równowagi wewnętrznej uzyskanej przez ruch/aktywność fizyczną.

O tę równowagę się w dużej mierze rozchodzi. Jej pozyskanie to krok do budzenia wewnętrznej mocy. Bo moc to nie tylko siła i tężyzna fizyczna. To też umiejętność podejmowania decyzji, dokonywanie wyborów, wprowadzanie zmian w te obszary, które potrzebują usprawnienia. To zdolność do odpuszczania i akceptacji kiedy to konieczne. To mocna psychika.

Ruch w jodze jest specyficzny. Niby statyczny, ale wewnątrz intensywny i jednocześnie przynoszący wewnętrzną stabilność. Trudno to opisać, najlepiej spróbować i poczuć samemu. Warsztat jest przeznaczony dla osób, które już miały styczność z jogą i chcą mocniejszej praktyki.

W planie pozycje:

– stojące
– stojące skręcone
– skłony w staniu
– wygięcia
– skłony w siadach
– skręty w siadach
– pozycje odwrócone
– relaks

3 godziny zajęć . Wydaje się długo, ale kto ćwiczył już jogę, szczególnie tę wg metody Iyengara ten wie, że czas na zajęciach biegnie dziwnie szybko 🙂

Dla kogo: dla osób z min 3 miesięczną praktyką jogi

Kiedy: 27.10.2019 (niedziela)
Godz: 16:00 – 19:00
Miejsce: Joga Ożyj!
Koszt: 100 zł
Zapisy/informacje: tel 502 340 150